Aktuality

Naše odchovankyně Athena Lunares Dreams je CHOVNÁ! 

Athénka splnila veškeré podmínky a stala se chovnou fenou. Vrh  na Atheně je v plánu na podzim 2023. Bude se jednat o vrh "A" chs ASIMÉNIA ATHINÁ - majitelky Mgr. Jitky Černé MSc. Více info brzy dodáme :)


Všechna naše štěňátka z vrhu "B" mají již své domovy :)


MÁME ŠTĚŇÁTKA!

Vrh "B" Lunares Dreams je na světě!

Dne 7. 10. 2022 se narodilo Affře (JCh. CZ Ch. CZ Afrodita Lunares Dreams) a Legovi (JCh. SK Ch. CZ SK 3BIS Cinnamone Di Assonanza) 9 krásných, silných a zdravých štěňátek - 2 chlapečci ( hnědě a černě tečkovaní) a 7 holčiček ( 1 hnědě a 6 černě tečkovaných). Jsme neskutečně šťastní. Mamince i štěňátkům se daří skvěle. Více v sekci Odchovy - Vrh "B".Dnešní den je pro mě nejen životním jubileem, ale také dnem, kdy jsem šťastná, že Vám mohu oznámit radostnou novinu v naší chovatelské stanici Lunares Dreams a to spojení naší úžasné černé krásky JCh. CZ Ch. CZ Afrodity Lunares Dreams ( více v sekci naši psi) a nejbáječnějšího hnědého krasavce JCh.SK Ch.CZ SK 3 BIS Cinnamone Di Assonanza alias " Lego" ( více info o Legovi - https://www.assonanza.cz/blog/518-jch-sk-3bis-cinnamone-di-assonanza-official-stud-dog-without-condition?fbclid=IwAR1CyGb0G2m9d3-8NHh3GuGjHpWuRz6rEBXqqITCfcRM63b7WRK4lKMgsEk ).  BŘEZOST POTVRZENA. Štěňátka očekáváme začátkem října.


V roce 2022 plánujeme náš druhý vrh "B"

Matkou bude naše chovná fena JCh.CZ  Ch.CZ Afrodita Lunares Dreams. Otec je již pečlivě vybrán z hlediska výborného zdraví, povahy, exteriéru a rodokmenu.  Očekáváme černě i hnědě tečkovaná štěňata.


Druhý Affřin šampionát, tentokráte dospělácký. Afrodita Lunares Dreams je tedy oficiálně Český šampion krásy :)


Bonitace Mladá Boleslav 28.8.2021

JCh. CZ Afrodita Lunares Dreams

chovná fena

bonitovaná rozhodčí paní Ivanou Roubalovou (CZ)

bonitační kód: A/4A21A29D34D/5

výška: 56 cm   délka: 60 cm

obvod hrudníku: 69 cm    Hloubka hrudníku: 26 cm

obvod nadprstí: 10 cm

zdravotní testy: BAER +/+, HD A, ED 0/0, OCD negative, ARDS N/N, DM N/N, MH N/N, Lemon gen E/E, Bb, srdce clear ( vč. DCM negative), plnochrupá, nůžkový skus.

výstavy: JCh. CZ, čekatelka Ch. CZ (3/4), 4x VN1, 2x CAJC, 2x BOJ, 4x CAC, 1x res. CAC, VT, KV, 7x V1, 1x V2
První šampionát v naší chovatelské stanici :)

Afroditě Lunares Dreams byl dne 14.8.2021 oficiálně přiznán titul Český Junior šampion .


Naše nová posila :)

Afrodita Lunares Dreams

dcera naši zakladatelky Vanesy Vitmar  a perfektního tatínka C.I.B. Cordise Fortise Viva Bohemia.  

Více info o naší Affře v sekci Naši psi  :)
Všechna naše štěňátka jsou ve svých milujících domovech.
Další vrh je v plánu až v roce 2023, pokud bude vše v pořádku.

Foto: Simona Pouchlá


Březost sonograficky potvrzena!

Matka: Vanesa Vitmar

Otec: Cordis Fortis Viva Bohemia

Vytoužená štěňátka se narodí okolo 6.ledna 2020 :)MÁME NAKRYTO!

Náhoda je blbec se říkává a 4.11. to fakt tak bylo... Ráno jsme jeli na veterinu skrz progesteron, co čert nechtěl?! Přístroj pokažen, takže odběr znovu a poslat do Českých Budějovic s výsledkem až odpoledne. Co se dalo dělat... Já na prášky, protože jsem si všimla, že začíná nastavovat naším osmákům a ono fakt že jo... V 15 hod telefonát s veterinářkou s výsledkem okamžitě sedejte do auta a valte za krycím psem. Tak rychle vyvolat poplach, nejen u nás doma, ale u manželů Kramlových a jelo se :D

A ke krytí. Co jsme čekali, jaké hrůzy jsem si myslela, že Vaneska vymyslí, tak nic. Zamilovaný pár předčil veškeré naše očekávání, krytí proběhlo naprosto bezproblémově, jako kdyby oba už někde kryli :D Opravdu už chápu  urgentní slova naší veterinářky. Ano, opravdu dneska byl den D.

Takže už jen počkat měsíc na potvrzení sonem a uvidíme...:)