FCI Dalmatian kennel

Lunares Dreams

"Milovat zvířata znamená je znát!!" (Z. Veselovský)

Jsme malá rodinná chovatelská stanice s názvem Lunares Dreams, registrovanou pod FCI, která je poměrně mladá. Byla založena přelom srpna a září roku 2019. 

Žijeme v menším městečku - Kardašova Řečice, cca 10 km od Jindřichova Hradce v jižních Čechách. 

Zakladatelkou naší chovatelské stanice je fenka Vanesa Vitmar.

Do rodiny se Vaneska dostala těsně před Vánoci roku 2015, kdy jsem se rozhodla splnit svůj celoživotní sen a pořídit si černě tečkovanou psí holčičku. Poštěstilo se.

Dne 15.10. 2015 se v chovatelské stanici Vitmar narodilo Nendě a Odinovi 14 krásných štěňátek. Jedním z nich byla Vanesa. Bylo rozhodnuto :) Už od mala byla Vanes velké číslo, dle slov chovatelky inženýrka a čertice. Měla pravdu. Vanesa je velmi energická a aktivní fenka. Je až moc chytrá, hned chápe co kdo po ní chce a taky toho umí perfektně zneužívat. Je vynikající především na různé sporty - aktivně děláme dogdancing a nosework. Teď nás i čekají zkoušky. Je to hrozný komediant, nafotila různé kolekce, byla dokonce v časopise, kde fotila pro jednu značku psích doplňků. Prostě Vanes a foťák :)

Výstavy jsou pro Vanesu až moc velká nuda. Trošku ji nebaví to stání a nicnedělání, ale když zjistí, že vlastně je středem pozornosti, tak se postaví a tváří se velmi důležitě, ale není to ono :) Takže se spíše věnujeme sportu a výcviku, i když občas se na nějaké výstavě objevíme. :)