Štěňata

V blízké době nemáme v plánu žádný další vrh. 


Všechna štěňátka z vrhu "B" mají již své milující domovy.

MÁME ŠTĚŇÁTKA!

Vrh "B" Lunares Dreams je na světě!

Dne 7. 10. 2022 se narodilo Affře (JCh. CZ Ch. CZ Afrodita Lunares Dreams) a Legovi (JCh. SK Ch. CZ SK 3BIS Cinnamone Di Assonanza) 9 krásných, silných a zdravých štěňátek - 2 chlapečci ( hnědě a černě tečkovaní) a 7 holčiček ( 1 hnědě a 6 černě tečkovaných). Jsme neskutečně šťastní. Mamince i štěňátkům se daří skvěle. Více v sekci Odchovy - Vrh "B".


Očekáváme vrh "B" začátkem října. Štěňata budou automaticky po rodičích ARDS N/N, DM N/N, MH N/N, LEMON gen E/E ( potvrzeno laboratoří Genomia).

Budoucí rodiče:

matka- JCh. CZ, Ch. CZ Afrodita Lunares Dreams ala " Affra" - černě tečkovaná fena,  BAER +/+oboustranně slyšící, plnochrupá, nůžkový skus, HD A, ED 0/0, OCD clear, ARDS ( Akutní respirační tíseň u dalmatinů) N/N ( normální genotyp), Maligní hypertermie N/N, Degenerativní myelopatie N/N, Srdce Clear, Lemon gen E/E, Bb

Výstavy: Junior šampion ČR, Šampion ČR, 2x Best of Junior ( BOJ)

Povahově je Affra je velmi příjemná, přátelská a citlivá fenka. Má ráda, jako správný dalmatin, veškeré aktivity s námi, ať už běh nebo i gaučing. Aktivně se věnuje noseworku, agility a všestrannému výcviku. Affra taktéž začala s výcvikem na detekci rakoviny a onemocnění Covid 19. Je to velmi všestranná fenka.

otec-  JCh. SKCh. CZ SK 3BIS Cinnamone Di Assonanza ala "Lego"- hnědě tečkovaný pes, BAER +/+oboustranně slyšící, plnochrupý, nůžkový skus, HD A, ED 0/0, OCD clear, SPONDYLOSIS Negative, ARDS ( Akutní respirační tíseň u dalmatinů) N/N ( normální genotyp), Maligní hypertermie N/N, Degenerativní myelopatie N/N, Lemon gen E/E, bsbs, DNA Profil

Výstavy: Junior šampion SK, Šampion ČR, Šampion SK, 3BIS, 2x JBIG, 2x BIG, 3x BOJ

Candidate: C.I.B ( chybí pouze časová podmínka), šampion Maďarska

Lego je doslova Pan Pes , získal si nejen srdce Affry, ale i nás svou bezvadnou povahou, exteriérem, excelentním pohybem a jeho překypujícím zdravím. Jako Affra má rád veškeré aktivity se svou rodinou, hlavně se svou malou paničkou Adriankou :). 


Další vrh "B" Lunares Dreams, pokud nám příroda požehná, plánujeme v roce 2022 na naší chovné fence -  JCh.CZ Ch.CZ Afroditě Lunares Dreams. Otec je již pečlivě vybrán z hlediska exteriéru, vynikajícího zdraví, povahy i rodokmenu. 


VŠECHNA NAŠE ŠTĚŇÁTKA z vrhu "A" JSOU JIŽ VE SVÝCH DOMOVECH. 


Vrh "A" Lunares Dreams je na světě!! 

Dne 5.1.2020 se nám v naší CHS narodilo 11 malých puntíčků - 6 kluků a 5 holčiček.

M: Vanesa Vitmar

O: C.I.B. Cordis Fortis Viva Bohemia

Maminka i prcci jsou v pořádku. Porod proběhl v naprostém klidu a pohodě. 

Na začátku nového roku 2020 očekáváme náš první vrh.  Matkou vrhu "A" bude naše fenka Vanesa Vitmar, - HD A, ED 0, OCD negativní, BAER +/+, plnochrupá, nůžkový skus, srdce clear. Povahově je Vanesa skvělá fenka. Je velmi přátelská, nekonfliktní, ale občas i trošku střelená ( samozřejmě v dobrém :D ) a hlavně, perfektně vychytralá :)

Otcem se stane hnědě tečkovaný pejsek  Ch. Cordis Fortis z chovatelské stanice Viva Bohemia majitelky Jitky Kramlové- HD A, ED 0, BAER +/+, plnochrupý, nůžkový skus, lemon free. Cordy je úplně užasný pan Pes. Je nejen skvělý vzhledově, ale také pro svou povahu. Je to absolutně klidný, vyrovnaný a přátelský pes, který mě absolutně dostal a to nejen mne, ale i Vanesu.

Pro oba nastávající rodiče je to jejich první potomstvo. Převážně očekáváme černě tečkované štěňata, ale ve vrhu se může objevit i hnědě tečkované štěně.