Vrh "B"

narozen: 07. 10. 2022

matka: JCh. CZ, Ch. CZ Afrodita Lunares Dreams

otec: C.I.B JCh. SK, Ch. SK CZ 3 BIS Cinnamone Di Assonanza

Statistika vrhu: narozeno přirozeným porodem 9 zdravých, silných štěňat - 2 psi a 7 fen, hnědě ( 1 pes a 1 fena)  i černě tečkovaní, silných koster, silného pigmentu, pravidelné tečkování, žádný zálomek, žádné modré oko, žádný modrý klín, 2 plotny ( 1 pes a 1 fena), všichni oboustranně slyšící - BAER +/+, vyrovnané a přátelské povahy.

Štěňata jsou automaticky po rodičích ARDS free, MH free, DM free, Lemon free.


Máme 4 týdny :)Máme 3 týdny :)

Naše třítýdenní Béčka 

D.o.B. 7.10.2022

Narozeno 9 štěňátek - 2 kluci a 7 holčiček 

M: Jch.CZ Ch.CZ Afrodita Lunares Dreams - HD A, ED 0/0, OCD clear, BAER +/+, ARDS N/N, MH N/N, DM N/N, kardio clear, LEMON E/E, Bb, nůžkový skus,plnochrupá.

O: JCh.SK, Ch. CZ SK 3 BIS Cinnamone Di Assonanza "Lego" - HD A, ED 0/0, OCD clear, spondylosis negative, BAER +/+, ARDS N/N, MH N/N, DM N/N, LEMON E/E, bsbs, nůžkový skus,plnochrupý, DNA profil. Více o Legovi na stránkách jeho rodné chovatelské stanici - Ch.s. Assonanza.

Štěňátka jsou po rodičích automaticky ARDS free, MH free, DM free, Lemon free


MÁME TÝDEN :)

Naše týdenní miminka 2 chlapečci ( z toho 1 hnědě a 1 černě tečkovaný) a 7 holčiček ( 1 hnědá holčička a 6 černých holčiček) 

M: Jch. CZ, Ch. CZ Afrodita Lunares Dreams

O: Jch. SK, Ch. CZ SK 3BIS Cinnamone Di Assonanza

Štěňátka jsou automaticky: Lemon E/E, ARDS (akutní respirační tíseň u dalmatinů) N/N - normální genotyp - zdravý jedinec, MH (maligní hypertermie) N/N, DM (generativní myelopatie) N/N, po svých rodičích, kteří excelují nejen svými výstavními výsledky, ale taktéž svou povahou a zdravím. 

Po týdnu nabrala štěňátka dvojnásobky svých porodních vah a daří se nejen jim, ale i mamince Afroditě naprosto skvěle. Už začíná být vidět i tečkování.


MÁME ŠTĚŇÁTKA!

Vrh "B" Lunares Dreams je na světě!

Dne 7. 10. 2022 se narodilo Affře (JCh. CZ Ch. CZ Afrodita Lunares Dreams) a Legovi (JCh. SK Ch. CZ SK 3BIS Cinnamone Di Assonanza) 9 krásných, silných a zdravých štěňátek - 2 chlapečci ( hnědě a černě tečkovaní) a 7 holčiček ( 1 hnědě a 6 černě tečkovaných). Jsme neskutečně šťastní. Mamince i štěňátkům se daří skvěle. 


Rodiče vrhu "B"


Očekáváme vrh "B" začátkem října. Štěňata budou automaticky po rodičích ARDS N/N, DM N/N, MH N/N, LEMON gen E/E ( potvrzeno laboratoří Genomia).

Rodiče:

matka- JCh. CZ, Ch. CZ Afrodita Lunares Dreams ala " Affra" - černě tečkovaná fena, BAER +/+oboustranně slyšící, plnochrupá, nůžkový skus, HD A, ED 0/0, OCD clear, ARDS ( Akutní respirační tíseň u dalmatinů) N/N ( normální genotyp), Maligní hypertermie N/N, Degenerativní myelopatie N/N, Srdce Clear, Lemon gen E/E, Bb

Výstavy: Junior šampion ČR, Šampion ČR, 2x Best of Junior ( BOJ)

Povahově je Affra je velmi příjemná, přátelská a citlivá fenka. Má ráda, jako správný dalmatin, veškeré aktivity s námi, ať už běh nebo i gaučing. Aktivně se věnuje noseworku, agility a všestrannému výcviku. Affra taktéž začala s výcvikem na detekci rakoviny a onemocnění Covid 19. Je to velmi všestranná fenka.

otec- JCh. SK, Ch. CZ SK 3BIS Cinnamone Di Assonanza ala "Lego"- hnědě tečkovaný pes, BAER +/+oboustranně slyšící, plnochrupý, nůžkový skus, HD A, ED 0/0, OCD clear, SPONDYLOSIS Negative, ARDS ( Akutní respirační tíseň u dalmatinů) N/N ( normální genotyp), Maligní hypertermie N/N, Degenerativní myelopatie N/N, Lemon gen E/E, bsbs, DNA Profil

Výstavy: Junior šampion SK, Šampion ČR, Šampion SK, 3BIS, 2x JBIG, 2x BIG, 3x BOJ

Candidate: C.I.B ( chybí pouze časová podmínka), šampion Maďarska

Lego je doslova Pan Pes , získal si nejen srdce Affry, ale i nás svou bezvadnou povahou, exteriérem, excelentním pohybem a jeho překypujícím zdravím. Jako Affra má rád veškeré aktivity se svou rodinou, hlavně se svou malou paničkou Adriankou :)

Více o Legovi zde: https://www.assonanza.cz/blog/518-jch-sk-3bis-cinnamone-di-assonanza-official-stud-dog-without-condition?fbclid=IwAR1CyGb0G2m9d3-8NHh3GuGjHpWuRz6rEBXqqITCfcRM63b7WRK4lKMgsEk